Nowoczesna produkcja filtrów medycznych
Meltblown

Oczekiwania rynku w zakresie wyrobów sterylnych zainspirowały nas do dywersyfikacji sił, w nowoczesne linie produkcje dla filtrów medycznych o wysokich właściwościach bezpieczeństwa.
Postaw na najnowsze technologie i najwyższą jakość produkcji firmy ET

Zobacz film z naszej produkcji
Specjalistyczna produkcja

Formowanie

Posiadamy dwie nowoczesną linię produkcyjne wytwarzające włókniny o właściwościach filtrujących typu meltblown do szerokości 160 cm, stosowane w jednorazowych maskach medycznych.

Najwyższa jakość

Produkcja

Nasze maszyny posiadają precyzyjne oprzyrządowanie, gwarantujące najwyższą jakość i stabilność pracy. Każdy element procesu produkcji poddany jest wysokim standardom jakości.

Natychmiastowa realizacja

Logistyka

Jesteśmy zgranym zespołem z bogatym doświadczeniem w szerokich realizacjach produkcji, na potrzeby Klientów. Świadczymy pełne usługi logistyczne i dystrybucyjne.

Produkcja specjalistycznych filtrów

Nasza firma posiada najnowsze linie technologiczne do produkcji filtrów medycznych Meltblown. Posiadamy stałą, dobrze wykwalifikowaną kadrę pracowników produkcji oraz ciągle rozwijającą się grupę specjalistów, mechaników, inżynierów. Nasze osiągnięcia w biznesie to nowoczesna produkcja medyczna oraz pełna automatyzacja produkcji tkanin filtrujących stosowanych w produkcji masek jednorazowych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu zleceń o wysokim standarcie bezpieczeństwa czystości sprawiło że, osiągneliśmy wysoki poziom specjalizacji w dziedzinie produkcji wyrobów sterylnych. Do naszej produkcji używamy najwyższej jakości półproduktów, tylko od sprawdzonych dostawców materiałów z atestami bezpieczeństwa. Nasza firma gwarantuje solidność i rzetelność wytwarzanych materiałów filtrujacych, oraz zachowanie najwyższych standardów czystości i bezpieczeństwa produkcji.

Produkcja jednorazowych masek medycznych

W ostatnim czasie, w związku z dużym zapotrzebowaniem na środki ochrony bezpośredniej, w naszej firmie bardzo mocno rozwinieła się produkcja środków medycznych dla szpitali i osób fizycznych. Nasz doświadczony zespół inżynierów wdrożył nowoczesną, ultrasterylną linię produkcji środków medycznych. Wytwarzamy maski jednorazowe trójwarstwowe z filtrem Meltblown, oraz maski trójwarstwowe z flitrem włókninowym. Jesteśmy w stanie produkować w dużych ilościach maski higieniczne, bezpośrednio pod zamówione przez Klienta opakowanie firmowe. Linia produkcyjna masek medycznych jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. W naszej firmie system bezpieczeństwa produkcji, realizowana jest zgodnie z międzynarodowymi standardami ISO 13485. Nasz sukces potwierdza wiele realizacji wykonanych dla międzynarodowych gigantów produkcji.